>> درب اتوماتیک – شرکت ایمن دُر طراح و تولید کننده درب اتوماتیک و هندریل شیشه‌ای
توانایی دیدن زیباییایمن دُر مجربترین تولید کننده درب اتوماتیک

در بسیاری از ساختمان‌ها این انتظار می‌رود که از درب‌هایی که به صورت اتوماتیک باز و بسته می‌شوند استفاده شود. این درب‌ها در بسیاری از سوپرمارکت‌ها، هتل‎ها و همچنین مکان‌های تجاری و بیمارستان‌ها به عنوان ورودی‌های جذب کننده و در دسترس قرار دارند.

درب‌های اتوماتیک راحتی دسترسی را برای عموم مردم قادر می‌سازند

فشار دادن دستگیره درب یا چرخاندن آن، هل دادن یا کشیدن آن و بسته شدن درب بعد از هربار رفت و آمد، می‌تواند برای عموم آزاردهنده باشد. مردم اغلب فراموش می‌کنند که بعد از رفت و آمد خودشان درب را ببندند و یا برای بعضی از مردم مانند کسانی که از ویلچر استفاده می‌کنند،کودکان و افراد پیر یا ناتوان، باز و بسته کردن درب کار غیر ممکنی می‌باشد. درب اتوماتیک دسترسی به ساختمان را برای هرکسی فراهم می‌کند.

قیمت درب اتوماتیک
درب اتوماتیک
استانداردهای زیبایی و اجراویژگی های ایمن دُر

42+

پروژه های در حال انجام

940+

پروژه های انجام شده

876+

رضایت مشتریان

درب اتوماتیک
ساختاری زیبا و راحتدرب‌ اتوماتیک دراین بخش‌ها پیشنهاد می‌شوند:

در بسیاری از ساختمان‌ها، درب‌ اتوماتیک به صورت گسترده اجازه دسترسی و ورود و خروج را می‌دهد. درب‌ اتوماتیک برای ساختمان‌هایی با حجم زیاد رفت و آمد انسان‌ها مناسب هستند. این درب‌ها به صورت استاندارد برای بخش‌های زیر در نظر گرفته شده‌اند:

مراکز بهداشت: در بخش سلامتی، درب‌ اتوماتیک یک راه‌حل بهداشتی برای مراجعه کنندگان، بیماران، دکترها و کارمندان می‌باشند. نیازی به باز نگه داشتن درب به صورت دستی نمی‎باشد و همچنین از انتقال میکروب به دست جلوگیری می‎شود.

هتل‌ها و مکان‌های طبخ غذا: یک ورود با شکوه و راحت با استفاده از درب اتوماتیک اولین گام برای خوشامدگویی به مهمانان در بسیاری از هتل‎ها می‌باشد. همچنین دسترسی اتوماتیک به آشپزخانه و دیگر فضاها، رفت و آمد را دلپذیرتر و امن‌تر می‌سازد. دسترسی امن و بهداشتی از مزایای مهم در این بخش نیز می‌باشد.

صنعت خرده‌فروشی: سیستم درب اتوماتیک، مشتری را به داخل فروشگاه راهنمایی می‌کند و به عنوان یک دسترسی راحت و معتبر خدمت می‌کند. این درب‌ها یک محیط مجذوب و راحت برای خرید و فروش خلق می‌کنند. درب‌ها اتوماتیک همچنین به ذخیره انرژی کمک می‌کنند؛ به این صورت که تنها در مواقع ضروری باز می‌شوند و از به هدر رفتن هوای سرد داخل ساختمان در تابستان و هوای گرم در زمستان ممانعت به عمل می‎آورند.

ساختمان‌های عمومی: درب‌های اتوماتیک یک راه‌حل ایمن و کارآمد در این بخش می‎باشند، به ویژه برای ساختمان‌هایی با رفت و آمد بسیار.

مشاهده گالری محصولات درب اتوماتیک ایمن دُر
پیشنهادهای ویژه برای پیمان کارانهدایای ویژه ایمن دُر
تا ۲۵ مرداد ماهفروش درب شیشه ای30% تخفیف
تا ۱۰ شهریور ماهفروش درب سکشنال20% تخفیف
تا آخر مرداد ماهفروش درب اتوماتیک15% تخفیف

انواع درب اتوماتیک شیشه ای ایمن دُر

درب فولدینگ

درب اتوماتیک فولدینگ

درب های فولدینگ یا تاشو در کمترین عرض بیشترین بازشو را به محیط داده دارای عملکرد خوب با سرعت بالا می باشد. این نوع درب برای سازه هایی که بازشوی دهانه درب ورودی کم بوده و نیاز به بیشترین بازشو را دارند استفاده میگردد. با توجه به پارامترهایی نظیر قدرت، نصب آسان و هماهنگی ظاهری آن با محیط اطراف و قابلیت کارآمدی بالا در حداقل فضای موجود و سرعت بازشوی مناسب خود، از تقاضای ویژه ای در بین خریداران برخوردار می باشد.

تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی با بازشوی مفید بیشتر در رنج های مشابه درب های سنسوری کشویی ، بی صدا بودن در تمامی حالات باز شدن درب و هم چنین طراحی متفاوت از ۴ لت تا ۶ لت، متناسب بودن برای استفاده در ساختمان ها با کاربردهای متفاوت، دوام بالا، مصرف انرژی کم خود دستگاه و هم چنین جلوگیری از اتلاف انرژی سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعال در ساختمانها ، هزینه راه اندازی کم، راحتی استفاده توسط بهره برداران و کاربران در ساختمان ها را دارا می باشد.

درب سوءینگ

درب اتوماتیک سوئینگ

ین درب اتوماتیک مدل های مختلفی بمانند اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و پاور اسیست ( مصرف انرژی بسیار کم) میباشد اپراتور تمام اتوماتیکسوئینگ یا لولایی بدون محدودیت نصب در روی تمامی درب های لولایی نصب و نقش خوبی ایفا میکند و بدون محدودیت تردد میباشد این اپراتور مکانیزمی بسیار نزدیک به آرام بندها دارد ولی اپراتور تمام اتوماتیک سوئینگ بمانند . تمامی دربهای اتوماتیک با برق کارمی کنند و دارای چشمی و موتور و مرکز کنترل و فقل الکترو مکانیکال و بازوی متحرک می باشد .

درب اسلایدینگ

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب های اتوماتیک اسلایدینگ مکانیزمی کشویی را برای باز و بسته شدن انتخاب می کنند. مهمترین مزین درب های اسلایدینگ در باز شدن آنها بدون نیاز به لمس دست و زیبایی و حس خوشایندی که به عابر منتقل می کند، می باشد. این ویژگی ها درب اتوماتیک اسلایدینگ را یکی از پر مصرف ترین درب های اتوماتیک کرده است. امنیت بالا و کاهش مصرف انرژی از دیگر مزایای این دربها می باشد.

درب ریولوینگ

درب اتوماتیک ریولوینگ

درب اتوماتیک ریولوینگ مکانیزم درب تمام گرد می باشد و از لحاظ عملکرد به گونه ای طراحی گردیده است که درب اتوماتیک همیشه بسته و همیشه باز است با استفاده از این نوع درب اتوماتیک من امکان ورود و خروج همزمان افراد از برخورد مستقیم هوا داخل و خارج ساختمان جلوگیری می شود، و استفاده از این نوع درب اتوماتیک ریولوینگ برای اماکن که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است توصیه می گردد،و بر آن یکی از زیبا ترین و شیک ترین نوع دربهای اتوماتیک می باشد.

درب نیم گرد

درب اتوماتیک ریولوینگ

درب اتوماتیک ریولوینگ مکانیزم درب تمام گرد می باشد و از لحاظ عملکرد به گونه ای طراحی گردیده است که درب اتوماتیک همیشه بسته و همیشه باز است با استفاده از این نوع درب اتوماتیک من امکان ورود و خروج همزمان افراد از برخورد مستقیم هوا داخل و خارج ساختمان جلوگیری می شود، و استفاده از این نوع درب اتوماتیک ریولوینگ برای اماکن که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است توصیه می گردد،و بر آن یکی از زیبا ترین و شیک ترین نوع دربهای اتوماتیک می باشد.

برخی از پروژه های درب اتوماتیک

Call Now Buttonپشتیبانی و فروش